Нова сезона на најпопуларната SF серија на NETFLIX

Нова сеозна на серијата со научна фантастика, на NETFLIX.

3% е SF-трилер лоциран во светот на напредок и уништување, каде што на луѓето им се нуди да се спасат, но само 3% од нив успеваат. Оваа серија со првата сезона беше многу успешна. За прв пат беше прикажана во 2016 година и доби статус на најгледана драма на латиноамериканската сцена. Но подоцна почнаа да ја гледаат сите.

По успехот на првата сезона, со нетрпение го очекуваме вториот дел на малите екрани на 27 април. Новите девет епизоди ќе ги задржат гледачите дома пред малите екрани, а до тогаш погледнете го трејлерот !

3%

3%

3%

Сподели го ова преку:
  • 4
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!