Нов трејлер на филмот во кој глумат Метју Меконахи и Ен Хатавеј

Нов трејлер на филмот во кој глумат Метју Меконахи и Ен Хатавеј, нешто што сите го очекуваме со нетрпение.

Иако како што беше предходно најавено, овој филм сите го очекувавме во октомври 2018 година, сепак ќе мораме да почекаме уште малку, премиерата на филмот Serenity е закажана во јануари 2019 година.  Aviron Pictures, вчера објави нов трејер, кој открива многу повеќе од предходниот кој беше објавен во јуни, но и повеќе збунувачки.

Метју Меконахи и Ен Хатавеј се поранешни сопружници, нивните патишта повторно ќе се спојат кога, Карен (Хатавеј) го повикува нејзиниот поранешен сопруг, Меконахи, кого го нема видено со години, да и помогне да се реши од сегашниот насилен сопруг. Идејата е капетан на брод, да го фрли на морските диви животни и така започнува цела приказна и мистерија.

Погледни го новиот трејлер – се надеваме дека навистина овој филм ќе биде доста интересен:

Сподели го ова преку:
  • 5
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!