Направете ја вашата новогодишна елка преубава со Twinkly сијаличките

Направете ја вашата новогодишна елка преубава со Twinkly сијаличките, кои вие ги контролирате.

сијалички

Ако се уште не сте ја накитиле вашата елка ние имаме за вас интересни сијалички. Овие паметни сијалички ќе ви ги направат празниците магични. Тие се еволуцијата на класичните божиќни сијалички и вистинска иновација за вашата елка.

Twinkly сијаличките располагаат со паметен дизајн кој ви дава можност да ги персонализирате вашите сијалички како вие сакате. Се што треба е, да ги ставите сијаличките на елката, да ја симнете апликацијата и да си играте со сијаличките.

Пронајдете ефекти што веќе се креирани или можете да креирате и сами да се пофалите на вашите пријатели. Како функционира и изгледаат овие магични сијалички погледнете го видеото.

Сподели го ова преку:
  • 11
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!