Лего коцки за возрасни

Разбудете го детето во себе со лего коцки за возрасни.

EverBlock системот им овозможува на возрасните да ги трансформираат вештините за градење, со помош на овие лего коцки.  Постојат 4 различни блокови и 5 додатоци. Цените се движат од 3,95 до 7,25 американски долари од парче ( се разбира цената зависи од големината).

лего

Постојат и пакети, кои нудат поквалитетни коцки за вистински „архитекти“. Целиот систем е модуларен, што значи дека градителите почнуваат со толку многу блокови колку што им се потребни, но подоцна може да додате и нови, сите може да се поклопат како целина и да изгледа совршено.

лего

EverBlock е одличен за дизајнирање канцелариски простори, мебел и други проекти, тие дури имаат дизајнирано библиотека за да ја поттикнат имагинација. на луѓето.

лего

Сподели го ова преку:
  • 14
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!