IKEA со најубави божиќни светилки

Новогодишните украси, веќе пристигнаа по маркетите, но IKEA дефинитивно има најубави светилки.

икеа

Новогодишната еуфорија започнува, по маркетите веќе секојдневно може да видите божиќни украси. Но дефинитвно IKEA, со најновата колекција VINTER 2017 ги освои нашите срца. Овој шведски бренд, се потруди и овој пат да донесе магија во нашите домови.

икеа

Новата колекција е инспирирана од убавините на Исланд, во главно нијансите на украсите се во бела боја, сиви и црни. Сигурно и вие ќе неможете да одолеете на преубавите светилки кои секој дом би го направиле магичен.

икеа

Ѕвездите во различни големини се хит, но исто така имате и помали украси за вашите прозорци. Интересни се и украсите за вашите новогодишни елки.

икеа

 

икеа

икеа

икеа

икеа

икеа

икеа

икеа

икеа

Сподели го ова преку:
  • 6
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk