Брендот Stradivarius со зимски детали за вашиот дом

Многу популарни high street брендови, кои до сеа беа фокусирани само на дизајнирање облека, почнуваат да ја прошируваат својата понуда.

стративариус

Пример се Pull & Bear кој оваа година направија своја beauty line, Bershka има своја make up колекција и акцесори. Stradivarius освен на облека се фокусира и на одлични детали за вашиот дом.

стративариус

Брендот Zara, исто така отвори свој посебен бренд за украси за домот Zara Home, но овој бренд е повеќе за постарата генерација. Stradivarius нуди интересни шик украси за млади со нормални дизајни и цени. 

стративариус

Stradivarius детали за домот

На нивната страна секојдневно ставаат интересни нови производи, кои се многу убави за вашиот дом. Бидејќи доаѓа зимата и новогодишните празници, нивната колекција е фокусирана на овој период од годината. Фокусот е ставен на кадифе, така да хит им се кадифени перници и топлите ќебенца. Исто така имаат и светлосни натписи, украси од дрво со мотивирачки пораки и украси со интересни орнаменти.

стративариус

стративариус

стративариус

стративариус

стративариус

стративариус

стративариус

стративариус

стративариус

стративариус

Сподели го ова преку:
  • 6
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk