Џони Вокер со специјална серија за филмот Blade Runner

Поминаа 25 години од култниот филм „Blade Runner“ и сите со нетрпение го очекуваме новото издание чија премиера е закажана

Читај повеќе...

Лудото дрифтање со BMW M4 на улиците во Москва

Погледнете го ова видео на лудиот возач со BMW М4 на улицице низ Москва. Членот на тјунинг клубот „RS618“ навистина

Читај повеќе...

Девојката која со шминка прави оптички илузии

Шминката ја користиме за секојдневна употреба, но многу ретко луѓето го вадат вистинскиот потенцијал од неа. Но тоа не е

Читај повеќе...

10 Апликации кои секој маж треба да ги има во својот мобилен

Паметните телефони се многу повеќе од сретсво за комуникација. Напредната технологија направи паметните телефони да се извор на забава, информации,

Читај повеќе...

Ја критикувала снаата дека не чисти, но синот и дал одличен одговор

Жените некогаш биле ценети за своите способности во домот, куќата секогаш им била чиста. Но, работите се сменија како што

Читај повеќе...

Топ намирници кои лечат мамурлак

Сте се опиле „некогаш“? Сте имале одлична вечер… Утрото потоа, сигурно ве мачи мамурлак, дехидрирани сте и не ви се

Читај повеќе...
Страна 21 од 25« Почеток...10...1920212223...Крај »
error: Содржината е заклучена!