Овие ѕвезди ги прекинаа своите концерти да спасат девојки од сексуално вознемирување

Овие ѕвезди, покажаа дека и тие се обични луѓе и ја враќаат довербата кај луѓето, тие ги прекинуваат своите концерти

Читај повеќе...

Шекил Онил потрошил милион долари за роденденот на својата ќерка

Легендарниот НБА кошаркар во пензија, Шекил Онил и неговата поранешна сопруга Шони Онил, на својата ќерка Амира Мими и приредија

Читај повеќе...
Страна 6 од 9« Почеток...45678...Крај »
error: Содржината е заклучена!