И Бијонсе го почитува Marco de Vincenzo

Како една од најимпресивните и најгламурозните дами во шоу-бизнисот, Бијонсе продолжува да биде храбра и оригинална со своите визии. Ѕвездата

Читај повеќе...

Адриана Лима – Совршена за сечиј вкус!

Адриана Лима е навистина разновидна, а кога едноставно ќе додаде и очила, таа е речиси непрепознатлива и навистина изгледа совршено.

Читај повеќе...

Џиџи Хадид го прослави својот роденден во Бикини

Џиџи Хадид денес наполни 20 години и нејзиниот роденден го прослави во бикини. Џиџи отпатува за Мајами каде што работеше

Читај повеќе...

Џиџи Хадид и Коди Симпсон, совршени на Коачела!

Прекрасната Џиџи Хадид и нејзиното момче, австралискиот пејач Коди Симпсон, одлично се забавуваа на Коачела музичкиот фестивал во Калифорнија, САД.

Читај повеќе...
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk