Сите погледи во деколтето на Ева Лонгориа

Славната холивудска актерка Ева Лонгориа неколку пати е прогласена за најубава жена во светот. Оваа титула ја потврди уште еднаш

Повеќе...

Почина Роберт Еванс продуцентот на култниот филм КУМ

Роберт Еванс филмски продуцент и извршен директор на студиото кое ги издаде филмовите како што се „КУМ“, „Chinatown“ и „The

Повеќе...

Рајан Рејнолдс ќе стане татко по трети пат

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс ќе станат родители по трети пат, иако тоа веќе два месеци вешто го кријат од

Повеќе...

Се спрема уште една кралска свадба, ќе се мажи принцезата Беатриз

Внуката на кралицата Елизабета, принцезата Беатрис, се „верела“ со милијардерот Едоардо Мапели Моци, со кого се во врска уште од

Повеќе...

Со гола фотографија го сруши интернетот

Американскиот актер, 39-годишниот Чанинг Тејтм, го сруши интернетот и одушеви скоро 18 милиони следбеници на Инстаграм објавувајќи фотографија на која

Повеќе...

Кристијано Роналдо за Велигден на вечера во Дубровник

Светската футбалска мегаѕвезда, Кристијано Роналдо, вчера со приватен авион  пристигна во Дубровник, секако во друштво на неговата девојка Георгина Родригез.

Повеќе...

Един Џеко отвори наргиле бар во Дубровник

Един Џеко напаѓачот на „Roma“ и фудбалскиот репрезентативец на БиХ лесно влегува во угостителските води и отвори наргиле бар во

Повеќе...
error: Содржината е заклучена!