Книгата Fifty Shades of Grey наскоро со ново продолжение!

Ако со нетрпение го очекувате третото продолжение од филмот насловен според истоимената книга „Педесет нијанси на сиво“, тогаш, за вас

Читај повеќе...

Меган Маркл се откажува од серијата Suits за да биде со принцот Хари!

Меган, 36 годишната актерка, која глуми во седум сезони од серијата „Suits“, по се изгледа нема да се врати наредната

Читај повеќе...

Ким Катрел го стопираше снимањето на „Сексот и Градот“

Во најава беше третиот дел од филмот „Сексот и градот“ и според светските медиуми овој требаше да биде најдобар до

Читај повеќе...

Тајна репортажа од еротскиот елитен клуб!

Провокативната серија „Голи SNCTM“, открива се за ексклузивниот еротски клуб, во кој славните редовно уживаат во оргии.

Читај повеќе...

Клои Кардашиан е бремена

Според светските медиуми, Клои Кардашиан е бремена со своето прво дете. Таа е бремена од кошаркарот Тристан Томпсон со кој

Читај повеќе...
Страна 8 од 10« Почеток...678910
error: Содржината е заклучена!