Роби Вилијамс повторно не шокира што ги охрабрува младите да конзумираат дрога и алкохол

Во последното интервју, тој изјавува дека младите треба да пробаат и дрога и алкохол за добра забава. Група од млади

Повеќе

Анџелина Џоли како Блондинка за потребите на филмот Come Away

Холивудската актерка и мега ѕвезда, Анџелнина Џоли, моментално ја снима научно-фантастичната драма Come Away, а за потребите на филмот таа

Повеќе
error: Содржината е заклучена!