Се шокирала кога слушнала глас од безбедносната камера

Знаете ли кои методи ги користи основачот на Фејсбук, Марк Цукерберг за да се заштити? Тој како и многу други

Повеќе...
Страна 7 од 24« Почеток...56789...20...Крај »
error: Содржината е заклучена!