Овие ѕвезди ги прекинаа своите концерти да спасат девојки од сексуално вознемирување

Овие ѕвезди, покажаа дека и тие се обични луѓе и ја враќаат довербата кај луѓето, тие ги прекинуваат своите концерти

Читај повеќе...

Шекил Онил потрошил милион долари за роденденот на својата ќерка

Легендарниот НБА кошаркар во пензија, Шекил Онил и неговата поранешна сопруга Шони Онил, на својата ќерка Амира Мими и приредија

Читај повеќе...

Како изгледал фаталниот „Кристијан Греј“ на почетокот на кариерата

Пред неколку дена имавме прилика да го видиме целиот трејлер, за филмот „50 нијанси на сиво“, но дали знаете како изгледал фаталниот Кристијан

Читај повеќе...

Знаете ли колку лажички шеќер има во продуктите кои секојдневно ги конзумирате?

Сите знаеме дека чоколадата, слатките, газираните пијалоци имаат шеќери, но дали знаете колку лажички шеќер има во вашите омилени продукти?

Читај повеќе...
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk