Сите погледи во деколтето на Ева Лонгориа

Славната холивудска актерка Ева Лонгориа неколку пати е прогласена за најубава жена во светот. Оваа титула ја потврди уште еднаш

Повеќе...

Почина Роберт Еванс продуцентот на култниот филм КУМ

Роберт Еванс филмски продуцент и извршен директор на студиото кое ги издаде филмовите како што се „КУМ“, „Chinatown“ и „The

Повеќе...

Рајан Рејнолдс ќе стане татко по трети пат

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс ќе станат родители по трети пат, иако тоа веќе два месеци вешто го кријат од

Повеќе...

За љубителите на Инстаграм е отворен музеј во Виена и нуди сѐ за совршено селфи

Во Виена е отворен музеј за љубителите на Инстаграм со креативни и занимливи интерактивни простории во кои може да се

Повеќе...

Американка била на маникир и поради инфекција за малку ќе умрела

Џејни Шарп од Ноксвил во Тенеси не би можела да претпостави што би можело да и се случи кога отишла

Повеќе...

Се спрема уште една кралска свадба, ќе се мажи принцезата Беатриз

Внуката на кралицата Елизабета, принцезата Беатрис, се „верела“ со милијардерот Едоардо Мапели Моци, со кого се во врска уште од

Повеќе...

Со гола фотографија го сруши интернетот

Американскиот актер, 39-годишниот Чанинг Тејтм, го сруши интернетот и одушеви скоро 18 милиони следбеници на Инстаграм објавувајќи фотографија на која

Повеќе...
error: Содржината е заклучена!